Blocksy Companion Pro - en to cs_CZ translation catalogue (97 entries)

en: Upsell Products
cs_CZ: Upsell Produkty

en: Cross-sell Products
cs_CZ: Cross-sell Produkty

en: Added to Cart Popup
cs_CZ: Přidáno do vyskakovacího okna košíku

en: Trigger Popup On
cs_CZ: Spustit Popup

en: Product Page
cs_CZ: Produktová stránka

en: Description Length
cs_CZ: Délka popisu

en: Cart Button
cs_CZ: Tlačítko košíku

en: Checkout Button
cs_CZ: Tlačítko pokladny

en: Continue Shopping Button
cs_CZ: Tlačítko pokračovat v nákupu

en: Shipping Info
cs_CZ: Informace o dopravě

en: Tax Info
cs_CZ: Informace o dani

en: Total Info
cs_CZ: Celkové info

en: Suggested Products
cs_CZ: Doporučené produkty

en: Related Products
cs_CZ: Související produkty

en: Recently Viewed Products
cs_CZ: Nedávno zobrazené produkty

en: Products Card Type
cs_CZ: Typ karty produktů

en: Products Visibility
cs_CZ: Viditelnost produktů

en: Popup Options
cs_CZ: Popup nastavení

en: Popup Backdrop
cs_CZ: Vyskakovací pozadí

en: Close Icon Size
cs_CZ: Zavřít Velikost ikony

en: Product succesfully added to your cart!
cs_CZ: Produkt byl úspěšně přidán do košíku

en: Close Modal
cs_CZ: Zavřít

en: Popup Shadow
cs_CZ: Popup stín

en: Popup Border Radius
cs_CZ: Popup zaoblení okrajů

en: Shipping Cost
cs_CZ: Náklady na dopravu

en: Tax Amount
cs_CZ: Daň

en: Cart Total
cs_CZ: Košík celkem

en: View Cart
cs_CZ: Zobrazit košík

en: Checkout
cs_CZ: Pokladna

en: Continue Shopping
cs_CZ: Pokračovat v nákupu

en: Recently Viewed
cs_CZ: Nedávno zobrazené

en: Image Width
cs_CZ: Délka obrázku

en: Image Border Radius
cs_CZ: Zaoblení obrázku

en: Upvote
cs_CZ: Hlasujte pro

en: Downvote
cs_CZ: Hlasujte proti

en: Price
cs_CZ: Cena

en: Columns & Products
cs_CZ: Sloupce a produkty

en: Number of products
cs_CZ: Počet produktů

en: Title Font
cs_CZ: Nadpis font

en: Price Font
cs_CZ: Cena font

en: Price Color
cs_CZ: Cena barva

en: Attributes
cs_CZ: Atributy

en: Allow users to upload images when leaving a review.
cs_CZ: Umožnit uživatelům přidat obrázek k recenzi.

en: Allow users to open attached review images in lightbox.
cs_CZ: Umožnit uživatelům otevřít připojené obrázky recenzí v lightbox.

en: Review Voting
cs_CZ: Recenze hlasování

en: Allow users to upvote reviews.
cs_CZ: Umožnit uživatelům hlasovat pro recenze.

en: Allowed Users
cs_CZ: Povolení uživatelé

en: Set which users are allowed to vote.
cs_CZ: Nastavte, kteří uživatelé mohou hlasovat.

en: Star
cs_CZ: Hvězdička

en: Stars
cs_CZ: Hvězdičky

en: %s%% of customers recommend this product.
cs_CZ: %s%% doporučuje tento produkt.

en: %s of %s found this review helpful
cs_CZ: %s of %s považuje tuto recenzi za užitečnou

en: Review Title
cs_CZ: Titulek recenze

en: Upload Image (Optional)
cs_CZ: Nahrát obrázek (dobrovolné)

en: Reviews Order
cs_CZ: Řazení recenzí

en: Oldest First
cs_CZ: Od nejstaršího

en: Newest First
cs_CZ: Od nejnovějšího

en: Low Rating First
cs_CZ: Od nejnižšího hodnocení

en: High Rating First
cs_CZ: Od nejvyššího hodnocení

en: Most Relevant
cs_CZ: Nejvíce relevantní

en: Average Score
cs_CZ: Průměrné hodnocení

en: Display an average score for all reviews.
cs_CZ: Zobrazit průměrné hodnocení pro všechny recenze.

en: Allow users to add a title when leaving a review.
cs_CZ: Umožnit uživatelům přidat název recenze.

en: Image Upload
cs_CZ: Nahrát obrázek

en: Number of columns
cs_CZ: Počet sloupců

en: Delay (Seconds)
cs_CZ: Zpoždění (v sekundách)

en: Specify the amount of time (in seconds) to delay between automatically cycling an item.
cs_CZ: Zadejte dobu (v sekundách) pro prodlevu mezi automatickým přepínáním položky.

en: Popup Visibility
cs_CZ: Viditelnost popupu

en: Advanced Reviews
cs_CZ: Pokročilé recenze

en: Logged In
cs_CZ: Přihlášeno

en: Logged Out
cs_CZ: Odhlášen

en: Shadow
cs_CZ: Stín

en: Close Icon Color
cs_CZ: Barva ikony zavřít

en: Image
cs_CZ: Obrázek

en: Archive Page
cs_CZ: Stránka archivu

en: Popup Position
cs_CZ: Pozice popupu

en: Popup Size
cs_CZ: Velikost popupu

en: Small Size
cs_CZ: Malá velikost

en: Medium Size
cs_CZ: Střední velikost

en: Large Size
cs_CZ: Velká velikost

en: Custom Size
cs_CZ: Vlastní velikost

en: Max Width
cs_CZ: Maximální šířka

en: Max Height
cs_CZ: Maximální výška

en: Popup Animation
cs_CZ: Popup animace

en: Animation Speed
cs_CZ: Rychlost animace

en: Entrance Value
cs_CZ: Vstupní hodnota

en: Border Radius
cs_CZ: Zaoblení rohů

en: Popup Offset
cs_CZ: Posunutí popupu

en: Popup Background
cs_CZ: Pozadí popupu

en: General
cs_CZ: Obecné

en: Type 1
cs_CZ: Typ 1

en: Type 2
cs_CZ: Typ 2

en: Initial
cs_CZ: Počátek

en: Description
cs_CZ: Popisek

en: Mobile
cs_CZ: Mobil

en: Title Color
cs_CZ: Barva titulku

en: Source
cs_CZ: Zdroj
